English version

BRAMKA PSITEK JEST BRAMKĄ ZINTEGROWANĄ Z MODUŁEM TELEFONU GSM TZN. NIE WYMAGA UŻYCIA DODATKOWEGO TELEFONU KOMÓRKOWEGO.
BEZAWARYJNA PRACA !!!
System Zarządzania bramkami GSM PSITEK

Potwierdzenie Zgodności z Wymaganiami Zasadniczymi Nr 014/2003 wydane przez Instytut Łączności w Warszawie dn. 14.01.2003 r.

Oferowane przez naszą firmę urządzenie pozwoli Państwa firmie uzyskać znaczne ograniczenie kosztów w połączeniach telefonicznych generowanych do operatorów telefonii komórkowej przez użytkowników centrali zakładowej PBX.
Bramka PSITEK nie wymaga zainstalowania telefonu komórkowego, jedynie karty SIM.

         CHWILOWY BRAK TOWARU!!
CENA 1249,- zł +VAT

Bardzo ważną zaletę bramek Psitek jest możliwość wysyłania poprzez SMS-y raportów statystycznych oraz raportów serwisowych (brak ruchu poprzez bramkę, zbyt niski poziom sygnału GSM itp.). Raporty takie mogą być odbierane przez zwykły telefon komórkowy lub przez tzw. Centrum serwisowe tj. komputer z specjalnym oprogramowaniem. Centrum takie w przypadku większych firm jest niezbędne, ponieważ w strukturze wielooddziałowej przedsiębiorstwa konieczny jest monitoring pracy bramek, co umożliwia szybkie reagowanie na wszelkiego rodzaju awarie. Często się zdarza, że bramka nie pracuje z takich przyczyn jak zablokowanie linii w zakładowej centrali telefonicznej, blokada karty SIM, źle działający system routingu w centrali telefonicznej. W takich sytuacjach bramka wysyła raport o zaniku ruchu telefonicznego w przeciągu określonego (opcjonalnie ustawianego) czasu.
Pośród wielu podobnych urządzeń dostępnych na rynku krajowym, tylko nasza bramka wyróżnia się funkcją raportowania i pozwala na zdalny monitoring uruchomionych interfejsów GSM. Więcej informacji tutaj: System Zarządzania bramkami GSM PSITEK

Obniżenie kosztów sięgające nawet 60% uzyskuje się poprzez ominięcie operatora stacjonarnego i skierowanie ruchu wychodzącego bezpośrednio do operatora GSM. Użytkownicy nowoczesnych central abonenckich wyposażonych w system ARS (LCR) mogą automatycznie przekierować wszystkie połączenia wychodzące do telefonii komórkowej poprzez bramkę GSM PSITEK. Wykorzystuje się tutaj funkcję centrali zwaną routingiem, która optymalizuje wykorzystanie łączy zewnętrznych poprzez wymuszanie odpowiedniego połączenia. W przypadku, kiedy centrala abonencka nie posiada funkcji ARS, abonent musi samodzielnie decydować o drodze realizowanego połączenia poprzez wybór odpowiedniego prefiksu (wcześniej zaprogramowanego w centrali).

Wiadomości ogólne

Interfejs GSM Psitek został zaprojektowany z myślą by umożliwić klientowi szybki, niezawodny oraz tani sposób komunikacji wykorzystujący szeroko rozbudowaną i rozrastającą się każdego dnia sieć komórkową GSM, oferując klientom stały dostęp do usług transmisji głosu i danych
Interfejs GSM Psitek wykorzystywany może być do pracy z istniejącymi standardowymi telefonami analogowymi, centralami abonenckimi PBX oraz automatami wrzutowymi. Urządzenie pozwala przy niewielkich nakładach finansowych, wygenerować maksymalne oszczędności oraz zapewnić szybkie realizowanie połączeń z siecią GSM
Interfejs GSM w konfiguracji z centralą zakładową PBX jako propozycja dodatkowych profitów w nowym przedsięwzięciu handlowym:

- Rozbudowa zakładowej sieci telekomunikacyjnej o dodatkowe linie,
- Kierowanie ruchu bezpośrednio do operatora GSM,
- Oszczędności w połączeniach wewnątrz biznes grupy (VPN),
- Połączenie usług oferowanych przez operatorów GSM z centralą zakładową,
- Dostępność usług transmisji danych i przesyłania faksów,


CHCESZ KUPIĆ BRAMKĘ GSM ?       A MOŻE LEPIEJ WYPOŻYCZ ?

CENTEL -NET oferuje Klientom dzierżawę bramek GSM Psitek.
Oferta Centel-Net charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami dzierżawy: ceną oraz możliwością odkupu dzierżawionej bramki GSM.
Instalując nowoczesną bramkę Klient nie prowadzi inwestycji amortyzowanej przez kilkuletni okres, natomiast osiąga bardzo duże oszczędności na rachunkach telefonicznych wielokrotnie przewyższające koszty miesięcznej dzierżawy.
Więcej szczegółów kliknij tutaj

Oferta na dzierżawę bramek GSM Psitek - idealna oferta dla firm i instytucji o strukturze wielooddziałowej


Oferty Specjale - Pakiety Promocyjne  pozwalają Klientowi o zdefiniowanych potrzebach na wyjątkowo korzystny zakup produktów i usług.  

Oferty Specjale - Pakiety Promocyjne  stanowią  jednolitą ofertę pozwalającą na korzystanie z określonych urządzeń bez ponoszenia większych wydatków finansowych.

Zobacz również: System Zarządzania bramkami GSM PSITEK

Biuro Techniczno-Handlowe
Szczecin ul. Tuwima 21
tel. 91-4237774,  fax 91-4240755
Liczba odwiedzin:

 Data ostatniej edycji strony:  2003-07-22