Systemy redukcji kosztów w telefonicznych centralach abonenckich

Strona Dystrybutora P.W.,,CENTEL"
Poczta do nas
Tu zamów na e-mail ,,Instrukcję instalacji Cellink" Word 800kB oraz prezentację PowerPoint 500kB
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CENTEL"
ul. Tuwima 21
71-426 Szczecin
tel. (091) 816 22 22

 

OFERTA WSPÓŁPRACY

Niniejszym proponujemy Państwu współpracę w zakresie dystrybucji oraz montażu bramek GSM typu PSITEK. Jest to urządzenie które spełnia funkcję interfejsu dostępowego od abonentów telefonicznej sieci zakładowej do sieci telefonii komórkowych.
W związku z rosnącą ilością abonentów komórkowych rośnie ruch generowany z central zakładowych do sieci telefonii komórkowych. Powoduje to znaczy wzrost rachunków telefonicznych ponieważ taryfa przyporządkowana tej relacji jest bardzo wysoka (1,15 zł/min w godzinach pracy).
Taryfa przyporządkowana relacji telefon komórkowy - telefon komórkowy u każdego operatora jak ERA, PLUS czy ORANGE jest ponad dwa razy mniejsza. W przypadku stworzenia w zakładzie tzw. "biznes grupy" proporcje są jeszcze bardziej korzystne. Proponowane urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o współpracy z różnymi abonenckimi centralami telefonicznymi. Jest chyba obecnie najlepszym produktem na rynku biorąc pod uwagę możliwość dopasowania właściwych parametrów do każdej praktycznie centrali abonenckiej poprzez zespół linii miejskiej lub wyposażenie linii wewnętrznej.
Firma nasza jest bezpośrednim przedstawicielem producenta na Polskę. Świadczymy serwis gwarancyjny (12 miesięcy) i pogwarancyjny. Zabezpieczać również będziemy najnowsze wersje oprogramowania, pomoc techniczną i wsparcie marketingowe.

Do dyspozycji Państwa jest wyznaczona i przeszkolona osoba tj. Artur Guryn
tel. (091) 816 22 49 lub 501 53 17 17

Zapewniamy korzystne upusty dla firm dealerskiej

Koszt montażu i zaprogramowania ustalają Państwo samodzielnie ( ok. 10-30% )

Liczymy na owocną współpracę

Z poważaniem: Krzysztof Nieścioruk