Firma CENTEL-NET specjalizuje się głównie w prowadzeniu serwisów poświęconych telefonii komórkowej oraz w rozwiązaniach techniczno- organizacyjnych dotyczących redukcji kosztów połączeń telefonicznych.

Działalność w zakresie redukcji kosztów telekomunikacyjnych obejmuje:  

systemy redukcji kosztów połączeń telefonicznych w przedsiębiorstwach
bramki pomiędzy siecią telefonii stacjonarnej a sieciami   telefonii komórkowej, bramki internetowe  
alternatywne sieci przesyłania informacji głosowych
zastosowaniach telefonii komputerowej
abonenckich urządzeniach telekomunikacujnych  ( centrale, aparaty, wideotelefony)  

 

 

Celem firmy jest przede wszystkim wdrażanie przedsięwzięć które dadzą klientowi korzyści w postaci:  ułatwienia i usprawnienia komunikacji głosowej i informacyjnej w firmie, zmniejszenia kosztów połączeń telefonicznych i teleinformatycznych,  zapewnienia nowoczesności rozwiązań oraz możliwości migracji do nowopowstających usług bez znacznych nakładów inwestycyjnych,  zapewnienia zgodności z istniejącą lub planowaną infrastrukturą informatyczną  ( sieć LAN ).  

 

Firma Centel-Net prowadzi również serwis Przeniesienie.com , który powstał w celu  oferowania Klientom konkretnych propozycji zmniejszenia kosztów za połączenia telefoniczne w sieciach telefonii komórkowych. Jest to pierwszy w Polsce serwis www ułatwiający zmianę on-line operatora GSM. Do zadań serwisu należy również popularyzacja usługi przeniesienia numeru. Więcej informacji znajduje na stronie http://przeniesienie.com . Oprócz tego w ramach innego serwisu Super-SIM.pl zajmujemy się  wyszukiwaniem, analizowaniem  i oferowaniem najtańszych ofert telefonii komórkowej typu ,,tylko-SIM" . Są to oferty  abonamentowe bez telefonu.  Na stronie http://super-sim.pl umieszczono również ranking najlepszych ofert typu  ,,tylko sim"


CENTEL-NET
Biuro Techniczno-Handlowe
71- 414 Szczecin Pl. Jana Kilińskiego 3

Firmą kieruje: Krzysztof Nieścioruk

Rzeczoznawca budowlany w telekomunikacji 
(Centralny Rejestr Rzeczoznawców Budowlanych poz. 283/02/R/C ) Data ostatniej edycji strony:  2012-05-25 

Wszelkie prawa zastrzeżone