Stona główna CELLINK

Strona  CENTEL-NET

POCZTA

AlarmLine - Linia Alarmowa GSM

 

 

 

 

 

 

 

Większe bezpieczeństwo i wyższa elastyczność przy użyciu sieci telefonii komórkowej !!!

Ochrona antywłamaniowa * Ochrona przeciwpożarowa * Nadzór nad  automatyką * Zdalne sterowanie

Co możesz zrobić kiedy ktoś włamuje się do Twojego biura, domku, samochodu lub do Twojego jachtu?

Użycie systemu alarmowego duńskiej firmy BD-Consult jest tym czego potrzebujesz by się ochronić. Alarmline jest jednostką, która może być zainstalowana w obiektach stałych np: biura, fabryki, jak  również w obiektach ruchomych np.: samochody, łodzie.
Do Alarmline można podłączyć 11 różnych czujników bądź sensorów, które aktywowane mogą wysyłać wiadomość SMS do 3 różnych telefonów komórkowych.
W systemie tym każdemu z czujników można przyporządkować jakąś wiadomość np: zmiana stanu przełącznika przy otwarciu drzwi spowoduje wysłanie wiadomości SMS o treści „drzwi otwarte”, a czujnik wykrywający ruch w monitorowanym obiekcie nada SMS „ruch w pomieszczeniu”

Na tym jednak nie koniec. Odbiorca wiadomości powinien natychmiast zareagować. Może on wysłać wiadomość zwrotną do Alarmline i aktywować odpowiednie funkcje, które mogą być również aktywowane automatycznie (np: włączenie syren).

Alarmline jest w stanie uruchomić 5 różnych działań, w odpowiedzi na jeden z 11 aktywowanych czujników lub w odpowiedzi na wiadomość SMS otrzymaną z telefonu komórkowego.
Dużą zaletą urządzenia Alarmline są jego niewielkie rozmiaryiI łatwość samodzielnej instalacji.
Alarmline pracuje przy napięciu 12 V DC i nie może zostać wyłączone nawet przy odcięciu zasilania. Również osoba z zewnątrz przecinając przewody telefoniczne nie spowoduje wyłączenia systemu alarmowego.   

System nie wymaga wysokich kosztów inwestycyjnych i jest bardzo łatwy w użytkowaniu oraz programowaniu. Użytkownik może sam wykonać większość ustawień systemu, zwłaszcza gdy system jest podłączony do komputera.

 Tutaj umieszczono fragmenty instrukcji instalacji AlarmLine