Stona główna CELLINK

Strona  CENTEL-NET

POCZTA

AKTUALNOŚCI

19.02.2002 r.

Uruchomiono nową stronę poświęconą transmisji danych i faksów poprzez bramkę Cellink wyposażoną w  moduł transmisyjny RS 232. Wykonano wiele prób wysyłania i odbierania faksów jak i prób w zakresie transmisji danych w sieci telefonii komórkowej IDEA. Bramka Cellink w tym zakresie sprawuje się doskonale i może spełnić każde wymaganie użytkownika. 

09.01.2002 r.

W serwisie dodano nową stronę przedstawiającą  zastosowanie urządzenia Cellink jako braki SMS. Komunikacja komputera z urządzeniem Cellink odbywa się poprzez port RS 232.

 

15.11.2001 r.

Z dniem 15.11.2001 r wprowadziliśmy do naszej oferty nowe produkty. Nowością są bramki zintegrowane CELLINK / TC35 przeznaczone do podłączenia zarówno pod analogowy port centrali abonenckiej jak i port cyfrowy ISDN styk S0. Są to bramki z wbudowanym modułem GSM Siemens TC35. Jest to moduł dwu-systemowy najnowszej generacji firmy Siemens którego produkcję uruchomiono w połowie bieżącego roku. Moduł ten ma duże możliwości w zakresie transmisji danych, głosu, SMS-ów i faksów
W związku z wprowadzeniem nowego produktu producent BD Consult z Danii obniżył cenę dotychczasowej bramki wymagającej zainstalowania wewnątrz telefonu komórkowego Ericsson

04.10.2001 r.

Szanowni Państwo!   Z przyjemnością chcemy poinformować, że od miesiąca w naszej stałej ofercie sprzedaży pojawił się już Interfejs dostępowy Cellink ISDN.   Pod pojęciem opcja ISDN dla interfejsu Cellink rozumiemy moduł, zainstalowany w standardowej wersji interfejsu analogowego. Dzięki temu, mamy możliwość podłączenia urządzenia pod cyfrowy port centrali abonenckiej (PBX), pod warunkiem, że PBX ma dostępny styk S0.
Instalacja i programowanie interfejsu Cellink ISDN może być wykonywana albo za pomocą kodów funkcyjnych (przy użyciu zwykłego telefonu podłączonego do gniazda Linia Miejska), albo przy użyciu komputera i specjalnego oprogramowania (zawierającego opcje ISDN).

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować o trwających pracach nad interfejsem Cellink ISDN z możliwością podłączenia pod styk T0 do centrali abonenckiej (PBX). Czas pojawienia się produktu na rynku przewidziny jest na koniec bieżącego roku.  

16.08.2001 r.

Opracowano polskojęzyczną wersję instrukcji programowania dla urządzenia Cellink z opcją ISDN 

15.07.2001r.

Szanowni Pańswo!
Niniejszym informujemy, że dotychczasowa nasza ofarta zawierająca analogowy interfejs dostępowy CELLINK duńskiej firmy BD CONSULT została poszerzona o dwa nowe produkty:

  • cyfrowy interfejs dostępowy Cellink ISDN, oraz
  • AlarmLine - Linia alarmowa GSM 

Oba wprowadzane do oferty produkty charakteryzują się dużą prostotą instalacji oraz wielofunkcyjnością, a co najważniejsze ich niska cena sprawia, że stają się bezkonkurencyjne na rynku krajowym.  W załączniku zostały przedstawione krótkie opisy oferowanych urządzeń.
Firma CENTEL jako bezpośredni przedstawiciel producenta na Polskę, zapewnia pomoc techniczną i marketingową. Pragniemy podzielić się z Państwem zdobytą wiedzą i doświadczeniem oraz służyć wsparciem w zdobywaniu klientów. 
Planowany czas masowego wprowadzenia produktów do sprzedaży przewidziany jest na miesiąc Sierpień.

 10.07.2000r.

Szanowni Państwo!
Idąc w ślad za szybkim tempem rozwoju na rynku telekomunikacyjnym i wciąż pojawiającymi się nowymi rozwiązaniami telefonów komórkowych firma CENTEL z przyjemnością pragnie poinformować Państwa o pojawieniu się nowych bramek CELLINK współpracującymi z telefonami Ericsson T20s i A2618.
Wymienione telefony komórkowe znajdują się obecnie w promocji u operatorów telefonii komórkowej:

  • Era GSM        Ericsson A2618 - 1zł + vat              oraz           Ericsson   T20s - 99zł + vat 
  • IDEA              Ericsson   T20s - 3 zł + vat 
  • Plus GSM      Ericsson   T10s - 1zł + vat

 Jednocześnie informujemy, iż bramka CELLINK jako typowa bramka PABX-owa, dzięki swojej wielofunkcyjności cieszy się stale rosnącą popularnością.
Obecnie pracuje bezawaryjnie i zebrała już wyjątkowo dobre opinie ( pisemne) od producentów cental aboneckich ( DGT, Micronet).
Wiele naszych bramek pracuje w ważnych instytujach w kraju, wojsku, policji oraz mniejszych przedsiębiorstwach.
Bramka CELLINK pracuje już w kilku tysiącach przedsiębiorstw i instytucji w Polsce.
W odróżnieniu od wielu innych bramek na naszym rynku jest bramką typu PABX tj przeznaczona jest do współpracy z abonenckimi centralami telefonicznymi.  Chodzi tu zwłaszcza o możliwość takiej współpracy z centalą zakładową aby użytkownik tj. abonent zakładowy nie odczuwał różnicy w zakresie:
- czasu zestawiania połączenie ( własny sytem analizy wybieranego numeru i rozpoczęcia wybierania)
- jakości rozmowy w  czasie trwania połączenia ( kasowanie echa, ustawianie poziomu głośności)
- szybkości rozłączenia połaczenia ( kryterium rozłączenia połączenia może stanowić sygnał zajętości z centrali abonenckiej który to sygnał CELLINK rozpoznaje dzięki funkcji uczenia się sygnału zajętości ) 
- istotna jest również możliwość prowadzenia taryfikacji na kierunku do sieci operatorów telefonii komórkowych ( inwersja baterii zasilania w pętli linii miejskiej w momencie zgłoszenia się abonenta żądanego). 
Reasumując do najwazniejszych zalet urządzenia CELLINK możemy zaliczyć:

                - Odwrócenie pętli (inwersja baterii w momencie zgłoszenia się abonenta B)
                - Idealna symulacja sygnalizacji akustycznej linii telefonicznej
                - System szybkiego wybierania
                - Procedura kasowania echa
                - Urządzenie dwusystemowe (dualband)
                - Dodatkowa możliwość instalacja urządzenia od strony linii wewnętrznych
                - Uczenie się sygnału zajętości PABX-a